+420 585 710 720

info@mojecity.cz

O centru

  • O centru

Obchodní centrum Olomouc City je vybaveno širokým počtem obchodů a služeb, multikinem CineStar, dětským světem, nabízející různé programy pro děti a restauracemi. Obchodní centrum nabízí módu a módní doplňky, drogerii, kosmetiku, sportovní potřeby, hodinky, klenoty, bižuterii a další.

Zjistili jste, že nemáte co na sebe? V tom vám pomůže Olomouc City. Ale nejen tento problém vyřešíte návštěvou tohoto centra. Podívejte se i do ostatních obchodů, kde můžete pořídit nejrůznější výrobky za příznivé ceny. Náš obchodní dům vám nabízí i spoustu služeb, které jistě neodmítnete. Ptáte se, jestli má pro vás Olomouc City ještě něco navíc? Ano je to tak. V tomto centru se neustále konají nejrůznější akce, které vás zabaví na celý den. Rozhodněte se hned a zajeďte si k nám nakoupit. Čeká na vás spousta obchodů, služeb a akcí, se kterými budete spokojeni. Máme otevřeno po celý týden, tudíž se nemusíte bát, že se sem na nákupy nedostanete včas. Olomouc City vám nabízí dokonce i multikino, takže se máte opravdu na co těšit. Olomouc City je pro využití volného času tou pravou variantou.

Společnost Mint Investments
se od svého založení v roce 2002 stala lídrem v oblasti správy private equity, investic do nemovitostí a alternativní energie ve střední Evropě. S více než 500 miliony eur spravovaných ve třech majetkových fondech investuje Mint Investments aktiva celé řady největších evropských a severoamerických institucionálních investorů.
Po úspěšných investicích do 30 projektů v rámci prvních tří fondů, Mint Investments neustále vyhledává investiční příležitosti v oblasti nemovitostí a alternativní energie ve střední Evropě, s ohledem na vytváření hodnoty pro své investory.
Profesionální přístup Mint Investments spočívá v detailní znalosti segmentů nemovitostí a energetiky, jakož i samotného regionu, sledující nejvyšší standardy v rámci podnikání, etiky a životního prostředí. Skupina Mint Group se dnes skládá z 45 profesionálů, kteří zajišťují řízení investic (Investment Management), řízení aktiv (Asset Management), služby v oblasti rozvoje a správy nemovitostí (Development a Property Management) s cílem generovat investice s prvotřídním poměrem rizika a výnosů.

www.mintgroup.cz

Abecední seznam obchodů a služeb


© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít