736 105 739

info@mojecity.cz

7. velká spotřebitelská soutěž je tady!

Jak se mohu zapojit do soutěže?

Soutěže se může zúčastnit každý člen klubu starší 15 let, který v období trvání soutěže nakoupí v kterékoli prodejně centra nebo u některého z aktuálně zapojených externích partnerů za minimálně 200 korun, správně nahraje svou účtenku v sekci Nahraj účtenku zde na webu klubu nebo v klubovém automatu přímo na centru a co nejpřesněji zodpoví zadanou soutěžní otázku:

Jaká byla celková hodnota nahraných účtenek (v Kč) v dosavadních soutěžích Moje CITY Klubu od 14.2.2015 do 12.12.2016?

Účtenku, která již byla jednou nahrána, nelze opět použít pro účely soutěže. Počet nahraných účtenek jednou osobou je neomezený. Čím více účtenek nahraješ, tím větší je taky Tvoje šance na výhru.

POZOR! Je potřeba si uchovat všechny nahrané soutěžní účtenky, jelikož v případě výhry musíte Vaši víťeznou účtenku doložit jako doklad. Pokud účtenku ztratíte, je to jako když ztratíte los. Takže neriskujte zbytečnou ztrátu výhry a účtenky pěčlivě uchovejte.

Kompletní pravidla soutěže najdete v Pravidla soutěže.

Spotřebitelská soutěž začíná 21.12.2016 a končí 31.01.2017. Seznam výherců uveřejníme zde, na stránkách klubu a budeme je kontaktovat emailem ohledně podmínek převzetí výher.

Hodně štěstí při soutěžení!

NOVĚ: Do soutěže se můžete zapojit i vstupenkami z multikina CineStar, vždy v minimální hodnotě 200 Kč. Vstupenky lze sčítat, vždy však z jednoho představení, v jednom čase a datumu.

7. velká spotřebitelská soutěž je tady!
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít