+420 585 710 720

info@mojecity.cz

Obchody
a služby

Umístění obchodu

iLoveServis

Moje city klub Právě probíhající akce

Platí pro ochranné 3D skla na mobily včetně instalace od profíků.

Sleva 20 %

Akce Právě probíhající akce

Doživotní záruka v iLoveServis - Máme pro vás doživotní záruku v iLoveServis. Jsme první český servis mobilů a tabletů s garancí doživotní záruky! Zákon o reklamaci říká minimálně 3 měsíce. Konkurence nabízí maximálně 12 měsíců. To u nás ale neplatí! Na práci našich techniků dáváme časově neomezenou možnost reklamace, protože kvalita servisu a spokojenost zákazníků jsou pro nás to nejdůležitější. I nadále platí záruka na komponenty od našich dodavatelů. 12 měsíců pro náhradní díly a 6 měsíců pro kapacitu baterií.

Doživotní záruka v iLoveServis

Akce platí do odvolání.

Jak pečovat o svá zařízení? - Raději být připraven a nepotřebovat, než nebýt připraven a potřebovat.  V případě, že musíme doma zůstat v karanténě či se z vlastního rozhodnutí rozhodneme omezit náš pohyb, je v dnešní době nezbytné být ve spojení s okolním světem - rodinou, známými, kolegy, úřady funkčním a spolehlivým telefonem. Co je zapotřebí zkontrolovat, abychom nebyli zaskočeni nefunkčností?Dotyk a LCD reaguje správně. Na LCD mohou být praskliny a zdá se, že vše funguje, jak má. Často pak stačí drobné ťuknutí a displej přestane reagovat. Řešení: někdy pomůže přelepení LCD tvrzeným sklem, aby se nám nerozpadl, ve vážnějším případě pak výměna skla nebo displeje.Funkční baterie. Zkontrolujte si, zda baterie má aspoň 85% své kapacity. iPhone má ve svých zařízeních SW, který kapacitu zobrazuje. Na Androidy je nutné aplikaci na měření kapacity baterie nainstalovat (čísla někdy zkreslují). Pokud vám kapacita klesla pod 85%, telefon se může začít vypínat v situacích, kdy to nejméně potřebujeme, reaguje na změny teplot, nabitá baterie na 30% např. po jednom hovoru klesne na 0 apod. Řešení: výměna baterie.Funkční nabíjecí konektor. Nabíjíme, telefon různě obracíme, kroutíme kabely a nabití se nám prodlužuje a nebo nejde vůbec. Trávíme tím náš drahocenný čas a ztrácíme nervy! Řešení: vyčištění nabíjecího konektoru v 80% problém vyřeší. Zákazníci jsou překvapeni, co všechno v konektoru uvízlo. Pokud nemáte dostupné technické pomůcky, nedoporučujeme to dělat svépomocí, neboť hrozí poškození konektoru. V případě, že nepomůže vyčištění, je nutné nabíjecí konektor vyměnit.Funkční kabel a nabíjecí adapter. Není nic nepříjemnějšího než zjistit, že problém není v baterii telefonu, ale náš kabel (nedávno koupený) prostě nefunguje. Kabely se v místě ohybu rychle poškozují. Nabíjecí adaptery často necháváme v zásuvkách, přehřívají se a „odcházejí“. Doporučuje mít, především v současné době, v rezervě jak kabel, tak adapter.Se vším z výše uvedeného vám rádi pomůžeme. Seniorům (občanům nad 65 let), nyní jako jedna z mála firem c ČR, nabízíme diagnostiku zdarma a slevu 20% na veškeré opravy. Stačí se prokázat nějakým průkazem. Navíc k čištění telefonu nyní čistíme telefony UV světem, které odstraňuje bakterie a viry.V dnešní době, kdy zvažujeme, zda vůbec někam jít, využijte náš rezervační systém. Najdete jej zde: https://www.iloveservis.cz/rezervace/. Vyberte si pobočku, která je vám nejblíže a vám vyhovující čas. Naši pracovníci se pak s vámi spojí ohledně detailů vaší zakázky. Naše pobočka v přízemí obchodního centra Olomouc CITY je otevřena denně od 9.00 do 21.00 hodin.Upozorňujeme, že vzhledem k tomu, že většina náhradních dílů se vyrábí v Číně, dostupnost některých je v současné době prodloužena. Neváhejte a řešte situaci hned, abyste pak nebyli zaskočeni! Tým iLoveServis - iloveservis.cz

Jak pečovat o svá zařízení?

Akce platí od: 13.3.2020 do 13.4.2020

Společnost iLoveServis se zaměřuje na servis a opravy telefonních zařízení. Zastavte se u nás v přízemí obchodního centra Olomouc CITY.

Jsme nejrychlejší servis s garancí nejlepší ceny a roční zárukou! Jsme 1 v Česku. Jsme iLoveServis.

S láskou se postaráme o Vaše poškozené zařízení. Jsme expresní servis značek Apple, Samsung, Sony, Huawei, Xiaomi a dalších. Naším cílem je oprava v co nejkratším čase a co nejvyšší kvalitě. Jako jedni z mála v České republice umíme u zařízení s prasklým displejem vyměnit pouze samotné přední sklo, při zachování displeje, což přináší 40% úsporu nákladů. Naše pobočky a partnerská místa najdete po celé ČR a také v přízemí obchodního centra Olomouc CITY.

Telefon +420 603 196 467
E-mail ocolomouc@iloveservis.cz
Web www.iloveservis.cz
Facebook Přejít na stránku
Patro Přízemí
Otevírací doba
Otevírací doba
PO - 09:00 - 21:00
ÚT - 09:00 - 21:00
ST - 09:00 - 21:00
ČT - 09:00 - 21:00
PÁ - 09:00 - 21:00
SO - 09:00 - 21:00
NE - 09:00 - 21:00
Zavřít

Služby

© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít