585 710 720

info@mojecity.cz

O centru

  • O centru

Obchodní centrum Olomouc CITY je vybaveno širokým počtem obchodů a služeb, multikinem CineStar, dětským světem, nabízející různé programy pro děti a restauracemi. Obchodní centrum nabízí módu a módní doplňky, drogerii, kosmetiku, sportovní potřeby, hodinky, klenoty, bižuterii a další.

Zjistili jste, že nemáte co na sebe? V tom vám pomůže Olomouc CITY. Ale nejen tento problém vyřešíte návštěvou tohoto centra. Podívejte se i do ostatních obchodů, kde můžete pořídit nejrůznější výrobky za příznivé ceny. Náš obchodní dům vám nabízí i spoustu služeb, které jistě neodmítnete. Ptáte se, jestli má pro vás Olomouc City ještě něco navíc? Ano je to tak. V tomto centru se neustále konají nejrůznější akce, které vás zabaví na celý den. Rozhodněte se hned a zajeďte si k nám nakoupit. Čeká na vás spousta obchodů, služeb a akcí, se kterými budete spokojeni. Máme otevřeno po celý týden, tudíž se nemusíte bát, že se sem na nákupy nedostanete včas. Olomouc CITY vám nabízí také moderní sportoviště Jump Family na ploše téměř 1300 m². Spolu s multikinem Cinestar a dětskou zónou Amazonie se zábavní zóna v 1. patře rozprostírá na 5 300 m² a to vše proto, abyste si u nás kromě nakupování užili s celou rodinou i zábavu. K tomu u nás najdete rozsáhlý food court, takže už nemusíte jinam. Olomouc CITY je pro využití volného času tou pravou variantou.

NC CITY Olomouc a.s. je součástí CZECH FUND. CZECH FUND je značka zastřešující investiční podílové fondy. Aktuálně nabízí nemovitostní fond CZECH REAL ESTATE INVESTMENT FUND, který se zaměřuje primárně na komerční realitní projekty. Investoři ve fondu po čtyřech letech od jeho založení najdou diverzifikované portfolio čítající téměř čtyři desítky nemovitostí v hodnotě 7 miliard korun. Fond klientům dlouhodobě přináší stabilní zhodnocení 4-5 % ročně. Více informací na www.czech-fund.cz.

Abecední seznam obchodů a služeb


Moje City klub

CIAO DI MAX TARA Při nákupu nad 7000 Kč kravata ZDARMA. Zjistit více iLoveServis Platí pro ochranné 3D skla na mobily včetně instalace od profíků. Zjistit více MARIONET 1+1 zdarma na klasické košile. Zjistit více ITS Tennis Academy Tenisová školička - sleva 20 %. Pro děti od 4 let. Dále 10 + 1 hodina tenisu zdarma pro rekreační hráče. Zjistit více Jump Family Sleva platí pro členy věrnostního klubu Moje CITY klub. Zjistit více Lee Wrangler Levis Sleva 10 % při koupi 1 ks zboží, 15 % při koupi 2 ks zboží a 20 % při koupi 3 a více ks zboží. Sleva se nevztahuje na rifle, ale ty se do počtu zboží započítávají! Vztahuje se i na již zlevněné zboží. Akce se nesčítají. Zjistit více CORIAL Za nákup nad 1000 Kč, obdrží zákazník dárkový voucher v hodnotě 200 Kč na další nákup. Zjistit více INTIMMO - spodní prádlo Ke každému zakoupenému kusu značky ANDRIE obdrží zákazník ekologickou, skládací nákupní tašku. Zjistit více Hotel Lázně Kostelec Sleva na ubytování 20 % a na procedury 20 %. Slevy lze uplatnit z platného ceníku ubytování a procedur. Slevy není možné sčítat s jinými akčními slevami. Zjistit více FERATT fashion Platí při nákupu obleku. Zjistit více In Style Platí na rifle. Nevztahuje se na zboží již v akci a nelze sčítat s jinými slevami. Zjistit více SportDrive.cz Exkluzivní sleva 20 % na dárkové poukazy z již zlevněných cen. Více informací na www.sportdrive.cz. Zjistit více
Chci vědět více o klubu
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít