585 710 720

info@mojecity.cz

AKTUÁLNĚ

Velká porce zábavy

Vychutnejte si VELKOU PORCI ZÁBAVY v obchodním centru Olomouc CITY! Všechny naše zábavné zóny jsou OTEVŘENY! Přijďte si pochutnat na velké porci zábavy do Multikina CineStar, dětské zony Amazonie a do největší trampolinové arény Jump Family!


Do multikina CineStar se můžete přijít bavit denně! Všední dny od 10:30 do půlnoci, začátek prvního představení v 11:00. Víkendy a svátky již od 9:30 do půlnoci, začátek prvního představení v 10:00. Aktuální program naleznete zde.

S dětmi můžete přijít i do oblíbená AMAZONIE! Hrajeme si denně, pondělí až pátek, vždy od 9 do 20 hodinAmazonie si pro vaše děti připravila i spoustu příměstských táborů. Jejich nabídku naleznete zde. Přijďte si hrát k nám do 1. patra obchodního centra Olomouc CITY.

 

Aktuální srpnový program:

Velkou porci zábavy pro vás má i největší trampolinová aréna na olomoucku Jump Family! I u nás se skáče denně pondělí až pátek od 10:00 do 20:00, o víkendech 9:00 - 21:00. Pozor, celé prázdniny skáčou rodiče ZDARMA! V Jump Family jsou připraveny i speciální letní akce, více zde. Přijďte si skočit do 1. patra obchodního centra Olomouc CITY.

Obchodní centrum Olomouc CITY se těší na všechny návštěvníky - čeká na vás VELKÁ PORCE ZÁBAVY!

Velká porce zábavy
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít