+420 585 710 720

info@mojecity.cz

Obchody
a služby

Umístění obchodu

Světspanku.cz

Otevřeli jsme pro vás zcela novou prodejnu v 1. patře obchodního centra Olomouc CITY.

Navštivte novou prodejnu Světspánku.cz v 1. patře obchodního centra Olomouc CITY.

Od roku 2002 se zabýváme sortimentem pro zdravý a kvalitní spánek.

Od začátku působení na trhu jsme prošli řadou změn, která nás dovedli do dnešní podoby a stali jsme se tak silným hráčem na poli zdravého spánku.
Pouze z distribuční firmy se specializací na matrace se stala úspěšná společnost s vlastní kolekcí matrací, lamelových roštů a postelí z masivu.
Jako prioritní obchodní myšlenku máme vyrábět zboží v co možné nejvyšší kvalitě v poměru kvalita/cena, aby se kvalitní spánek stal dostupný pro všechny zákazníky a nebyl tak jen přepych bohatých.

Naše výrobky dodáváme do center zdravého spánku po celé ČR, je tedy možné zboží zakoupit ve Vaší blízkosti u našich obchodních partnerů, nebo přímo na našich prodejnách v Brně v NC Kr. pole, Brně na Vídeňské a Ostravě, kde Vám odborně proškolený personál poradí. Avšak můžete využít i nově otevřený internetový obchod.
Díky nově postaveným skladovým prostorám máme mnoho zboží skladem a distribuce k Vám je co možná nejrychlejší.

Naši specialisté na zdravý a kvalitní spánek se zabývají vývojem nových typů matrací, které sledují současný trend v oblasti zdravého spaní. Při vývoji jsou používány pouze kvalitní a zdravotně nezávadné materiály matrací.

Mimo vlastní návrh matrací se zabýváme i výrobou vlastních dřevěných postelí. Postele z masivu vyrábíme ze dřeviny smrk, dub, jádrový buk a dub.

Jako neposlední část našeho sortimentu tvoří lamelové rošty vysoké kvality. Mezi rošty je možné vybírat z nepolohovacích, polohovacích a motorových lamelových roštů.

Tyto všechny výrobky pak jako celek napomáhají ke zdravému a kvalitnímu spánku, a proto Vám každý rok přinášíme ZVÝHODNĚNÉ KOMPLETY POSTELÍ za jedinečné ceny.

Telefon 581 277 810
E-mail obchod@svetspanku.cz
Web www.svetspanku.cz
Facebook Přejít na stránku
Patro 1. patro
Otevírací doba
Otevírací doba
PO - 09:00 - 21:00
ÚT - 09:00 - 21:00
ST - 09:00 - 21:00
ČT - 09:00 - 21:00
PÁ - 09:00 - 21:00
SO - 09:00 - 21:00
NE - 09:00 - 21:00
Zavřít
Akce Právě probíhající akce

Matrace Locaste se slevou 40% - Matrace LOCASTE je pružná, vzdušná a současně příjemně tuhá. Je určena především pro ty, kdo hledají kvalitní matraci, která jim poskytne vysoký komfort ležení při mírně vyšší tuhosti. V matraci jsou naprosto ideálně kombinované vlstnosti pružinových a pěnových matrací. Díky asymetricky uloženým taštičkovým pružinám s 5 anatomickými zónami tuhosti, které matraci současně ideálně provzdušňují a zajišťují tak optimální tepelnou regulaci matrace, má každá strana také rozdílnou tuhost. Můžete si libovolně vybrat, zda chcete ležet na tvrdší, či měkčí straně.Teď ji v prodejně SVĚTSPÁNKU.CZ koupíte se slevou 40%. Zastavte se v naší prodejně v 1. patře obchodního centra Olomouc CITY.

Matrace Locaste se slevou 40%

Akce platí od: 18.6.2018 do 31.12.2018

Cenově zvýhodněné komplety v prodejně Světspanku.cz - V prodejně Světspanku.cz, 1. patro obchodního centra Olomouc CITY,  pro vás máme akci na vybrané komplety se slevou až 25%! Vyberte si rám, matraci a rošt s cenou za komplet výrazně nižší. Těšíme se na vás. Více zde: https://www.svetspanku.cz/komplety-akce/

Cenově zvýhodněné komplety v prodejně Světspanku.cz

Akce platí od: 27.6.2018 do 29.12.2018

K matraci polštář za polovic! - V prodejně SvětSpánku, v 1. patře obchodního centra Olomouc CITY, pro vás máme speciální akci. K libovolné matraci máte možnost vybrat si anatomický polštář za poloviční cenu!

 K matraci polštář za polovic!

Akce platí od: 15.10.2018 do 31.12.2018

Prosincová akce v prodejně Světspanku.cz - I v prosinci jsme pro vás připravili speciální akce v obchodním centru Olomouc CITY. Sleva 30% v prodejně Světspanku.cz, kterou najdete v 1. patře Olomouc CITY. Zde je připravena sleva na anatomické polštáře.Akce platí pro všechny členy Moje CITY klubu a celý prosinec 2018. Stát se členem Moje CITY klubu je jednoduché, více na www.mojecityklub.cz.

Prosincová akce v prodejně Světspanku.cz

Akce platí od: 1.12.2018 do 31.12.2018

Domácnost

© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít