585 710 720

info@mojecity.cz

AKTUÁLNĚ

Domov za kačku

Domov za kačku - chyritativní bazárek v Amazonii na podporu nového bydlení pro maminky a jejich dětí. 

Oblečení, kabelky, boty i bižuterie. Na charitativním bazárku v Amazonii si ten pravý kousek do skříně vybere každý – dámy, pánové i děti. A co je na tom to nejlepší? Každá kačka, kterou u nás necháte, poputuje ke třem maminkám na jejich nový domov, kde můžou začít nový život. Neodejdete jen s novým kabátkem nebo kabelkou, ale i s dobrým pocitem z pomoci těm, kteří to opravdu potřebují.

Šatníky si v Amazonii můžete doplnít v sobotu 27. a v neděli 28. dubna vždy od 9:00 do 20:00.

Vybrané peníze maminkám společně předáme v neděli v 18 hodin.

A abychom na to nebyli sami, přijede se za námi v sobotu podívat známý zpěvák a výherce soutěže Superstar Martin Šafařík a v neděli šumperská kapela Trocha Klidu. A po oba dny tu s námi bude paní Jana Juráčková s jejími tvořivými dílničkami.

Pro ty, kdo se chtějí dozvědět víc o tom, jak poznat domácí násilí nebo kyberšikanu a jak se jim bránit, jsme připravili také sérii přednášek. Podrobnosti na webu Amazonie.

I během akce bude Amazonie otevřená pro vás i vaše děti. Přidejte se k nám bavit!

Domov za kačku

Moje City klub

In Style Platí na rifle. Nevztahuje se na zboží již v akci a nelze sčítat s jinými slevami. Zjistit více Lee Wrangler Levis Sleva 10 % při koupi 1 ks zboží, 15 % při koupi 2 ks zboží a 20 % při koupi 3 a více ks zboží. Sleva se nevztahuje na rifle, ale ty se do počtu zboží započítávají! Vztahuje se i na již zlevněné zboží. Akce se nesčítají. Zjistit více Draps Platí na nezlevněnou kolekci DRAPS. Zjistit více Knihy Dobrovský Platí na vše s výjimkou učebnic, dárkových knižních poukazů a zlevněného zboží. Zjistit více St. Angelo Platí na vše. Zjistit více Hotel Lázně Kostelec Sleva na ubytování 20 % a na procedury 20 %. Slevy lze uplatnit z platného ceníku ubytování a procedur. Slevy není možné sčítat s jinými akčními slevami. Zjistit více NÁBYTEK VALÁŠEK Platí na masivní bukové postele a dětský bukový nábytek. Zjistit více CIAO DI MAX TARA Při nákupu nad 7000 Kč kravata ZDARMA. Zjistit více Světspanku.cz Platí na anatomické polštáře a na lamelový rošt Villach S v rozměru 200x80/200x90 Zjistit více SportDrive.cz Exkluzivní sleva 20 % na dárkové poukazy z již zlevněných cen. Více informací na www.sportdrive.cz. Zjistit více CORIAL Za nákup nad 1000 Kč, obdrží zákazník dárkový voucher v hodnotě 200 Kč na další nákup. Zjistit více ITS Tennis Academy Tenisová školička - sleva 20 %. Pro děti od 4 let. Dále 10 + 1 hodina tenisu zdarma pro rekreační hráče. Zjistit více
Chci vědět více o klubu
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít