585 710 720

info@mojecity.cz

AKTUÁLNĚ

Máj, lásky čas

Je tady „Máj, lásky čas“ - obchodní centrum Olomouc CITY se těší na vaši návštěvu.

Od 10. května 2021 můžete konečně vyrazit k nám a obnovit si šatník, koupit nové boty, své drahé polovičce u nás můžeš konečně po delší době vybrat krásný šperk. Je tu jaro a ty u nás můžeš nakoupit vše potřebné pro sportovní aktivity. Tvůj byt či dům už také určitě potřebuje jarní vzpruhu a u nás máš nespočet možností, jak mu ji dopřát.

V Olomouc CITY tě čeká přes 60 otevřených obchodů a také májová výzdoba, protože Máj, je lásky čas, tak ho přijď strávit k nám.

Máj, lásky čas

Moje City klub

ITS Tennis Academy Tenisová školička - sleva 20 %. Pro děti od 4 let. Dále 10 + 1 hodina tenisu zdarma pro rekreační hráče. Zjistit více iLoveServis Platí pro ochranné 3D skla na mobily včetně instalace od profíků. Zjistit více MARIONNAUD Platí při nákupu nad 1 500 Kč a platí na vše nezlevněné. Zjistit více Knihy Dobrovský Platí na vše s výjimkou učebnic, dárkových knižních poukazů a zlevněného zboží. Zjistit více INTIMMO - spodní prádlo Ke každému zakoupenému kusu značky ANDRIE obdrží zákazník ekologickou, skládací nákupní tašku. Zjistit více NÁBYTEK VALÁŠEK Platí na masivní bukové postele a dětský bukový nábytek. Zjistit více SportDrive.cz Exkluzivní sleva 20 % na dárkové poukazy z již zlevněných cen. Více informací na www.sportdrive.cz. Zjistit více CIAO DI MAX TARA Při nákupu nad 7000 Kč kravata ZDARMA. Zjistit více Lee Wrangler Levis Sleva 10 % při koupi 1 ks zboží, 15 % při koupi 2 ks zboží a 20 % při koupi 3 a více ks zboží. Sleva se nevztahuje na rifle, ale ty se do počtu zboží započítávají! Vztahuje se i na již zlevněné zboží. Akce se nesčítají. Zjistit více Jump Family Sleva platí pro členy věrnostního klubu Moje CITY klub. Zjistit více AMAZONIE - DĚTSKÁ ZÓNA Sleva 10 % na vstup do Amazonie pondělí až čtvrtek. Zjistit více Omega centrum sportu a zdraví Pro rezervaci 1. tréninku na cvičení milon circle zdarma volejte na tel.: +420 739 003 810. Zjistit více
Chci vědět více o klubu
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít