585 710 720

info@mojecity.cz

AKTUÁLNĚ

Shopping Fever v Olomouc CITY

Užijte si víkend plný slev v obchodním centru Olomouc CITY! Čekají vás výhodné víkendové nákupy od 29. 5. do 31. 5. 2020. Jedinečná příležitost nakoupit ve vašich oblíbených obchodech - SHOPPING FEVER je tady! Více na webu.

U nás, v obchodním centru Olomouc CITY, můžete využít těchto nabídek: 

Grand Optical: Sleva 50 % na obroučky nebo na skla. Platí pouze při nákupu kompletních dioptrických brýlí (obroučky + brýlová skla). Akci nelze kombinovat ani sčítat s jinými akčními nabídkami nebo poukazy.

Knihy Dobrovský: Sleva 22 % při nákupu nad 500 Kč. Neplatí na dárkové poukazy, učebnice, nákup v e-shopu. Slevy se nesčítají a nelze je kombinovat s jinými akcemi.

Datart: slevy až 30 %

PARFUMERIE MARIONNAUD: více akcí

PET CENTER: Sleva 25 % na 1 vybraný produkt. Neplatí na akční a zlevněné zboží a nelze kombinovat s jinými slevami a kupony.

+ pokračují i slevy dalších prodejců v rámci akce Jsme zpět a v plné síle!

Podpořte vaše oblíbené prodejny a obchodníky v Olomouc CITY. Těšíme se na vaši navštěvu.

Shopping Fever v Olomouc CITY

Moje City klub

NÁBYTEK VALÁŠEK Platí na masivní bukové postele a dětský bukový nábytek. Zjistit více ITS Tennis Academy Tenisová školička - sleva 20 %. Pro děti od 4 let. Dále 10 + 1 hodina tenisu zdarma pro rekreační hráče. Zjistit více SportDrive.cz Exkluzivní sleva 20 % na dárkové poukazy z již zlevněných cen. Více informací na www.sportdrive.cz. Zjistit více Kavárna CITY Platí na vše. Zjistit více AMAZONIE - DĚTSKÁ ZÓNA Sleva 30 % v Tarzánku na hlídání pondělí až neděle. Sleva 10 % na vstup do Amazonie pondělí až čtvrtek. Zjistit více Jump Family Sleva platí pro členy věrnostního klubu Moje CITY klub. Zjistit více Lee Wrangler Levis Sleva 10 % při koupi 1 ks zboží, 15 % při koupi 2 ks zboží a 20 % při koupi 3 a více ks zboží. Sleva se nevztahuje na rifle, ale ty se do počtu zboží započítávají! Vztahuje se i na již zlevněné zboží. Akce se nesčítají. Zjistit více Omega centrum sportu a zdraví Pro rezervaci 1. tréninku na cvičení milon circle zdarma volejte na tel.: +420 739 003 810. Zjistit více Hotel Lázně Kostelec Sleva na ubytování 20 % a na procedury 20 %. Slevy lze uplatnit z platného ceníku ubytování a procedur. Slevy není možné sčítat s jinými akčními slevami. Zjistit více CORIAL Za nákup nad 1000 Kč, obdrží zákazník dárkový voucher v hodnotě 200 Kč na další nákup. Zjistit více Vera Icon hair salon Platí na veškeré služby. Zjistit více INTIMMO - spodní prádlo Ke každému zakoupenému kusu značky ANDRIE obdrží zákazník ekologickou, skládací nákupní tašku. Zjistit více
Chci vědět více o klubu
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít