585 710 720

info@mojecity.cz

AKTUÁLNĚ

Black Friday v Knihy Dobrovský

Máte už nakoupené vánoční dárky? Pokud ne, přijďte se podívat do našeho skvělého knihkupectví Knihy Dobrovský, v přízemí obchodního centra Olomouc CITY. Seženete u nás dárky pro celou rodinu! POUZE v pátek 23. listopadu, máte jedinečnou možnost nakoupit s 20% slevou. Black Friday už tento týden!

Sleva 20 % neplatí na dárkové poukazy, učebnice, již zlevněné zboží a e-shopové objednávky. Akci nelze kombinovat s jinou akční nabídkou.

Těšíme se na vás!

Black Friday v Knihy Dobrovský

Moje City klub

Meatfly Sleva 30 % na batohy Meatfly, Nugget z kolekce 2019 a starší. Zjistit více Omega centrum sportu a zdraví Pro rezervaci 1. tréninku na cvičení milon circle zdarma volejte na tel.: +420 739 003 810. Zjistit více Světspanku.cz Platí na anatomické polštáře a na lamelový rošt Villach S v rozměru 200x80/200x90 Zjistit více Knihy Dobrovský Platí na vše s výjimkou učebnic, dárkových knižních poukazů a zlevněného zboží. Zjistit více Lee Wrangler Levis Sleva 10 % při koupi 1 ks zboží, 15 % při koupi 2 ks zboží a 20 % při koupi 3 a více ks zboží. Sleva se nevztahuje na rifle, ale ty se do počtu zboží započítávají! Vztahuje se i na již zlevněné zboží. Akce se nesčítají. Zjistit více ITS Tennis Academy Tenisová školička - sleva 20 %. Pro děti od 4 let. Dále 10 + 1 hodina tenisu zdarma pro rekreační hráče. Zjistit více AMAZONIE - DĚTSKÁ ZÓNA Sleva 30 % v Tarzánku na hlídání pondělí až neděle. Sleva 10 % na vstup do Amazonie pondělí až čtvrtek. Zjistit více St. Angelo Platí na vše. Zjistit více Draps Platí na nezlevněnou kolekci DRAPS. Zjistit více Vera Icon hair salon Platí na veškeré služby. Zjistit více Hotel Lázně Kostelec Sleva na ubytování 20 % a na procedury 20 %. Slevy lze uplatnit z platného ceníku ubytování a procedur. Slevy není možné sčítat s jinými akčními slevami. Zjistit více NÁBYTEK VALÁŠEK Platí na masivní bukové postele a dětský bukový nábytek. Zjistit více
Chci vědět více o klubu
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít