585 710 720

info@mojecity.cz

AKTUÁLNĚ

Black Friday v Knihy Dobrovský

Máte už nakoupené vánoční dárky? Pokud ne, přijďte se podívat do našeho skvělého knihkupectví Knihy Dobrovský, v přízemí obchodního centra Olomouc CITY. Seženete u nás dárky pro celou rodinu! POUZE v pátek 23. listopadu, máte jedinečnou možnost nakoupit s 20% slevou. Black Friday už tento týden!

Sleva 20 % neplatí na dárkové poukazy, učebnice, již zlevněné zboží a e-shopové objednávky. Akci nelze kombinovat s jinou akční nabídkou.

Těšíme se na vás!

Black Friday v Knihy Dobrovský

Moje City klub

iLoveServis Platí pro ochranné 3D skla na mobily včetně instalace od profíků. Zjistit více FERATT fashion Platí při nákupu obleku. Zjistit více In Style Platí na rifle. Nevztahuje se na zboží již v akci a nelze sčítat s jinými slevami. Zjistit více SportDrive.cz Exkluzivní sleva 20 % na dárkové poukazy z již zlevněných cen. Více informací na www.sportdrive.cz. Zjistit více INTIMMO - spodní prádlo Ke každému zakoupenému kusu značky ANDRIE obdrží zákazník ekologickou, skládací nákupní tašku. Zjistit více Kavárna CITY Platí na vše. Zjistit více Knihy Dobrovský Platí na vše s výjimkou učebnic, dárkových knižních poukazů a zlevněného zboží. Zjistit více Lee Wrangler Levis Sleva 10 % při koupi 1 ks zboží, 15 % při koupi 2 ks zboží a 20 % při koupi 3 a více ks zboží. Sleva se nevztahuje na rifle, ale ty se do počtu zboží započítávají! Vztahuje se i na již zlevněné zboží. Akce se nesčítají. Zjistit více Světspanku.cz Platí na anatomické polštáře a na lamelový rošt Villach S v rozměru 200x80/200x90 Zjistit více Hotel Lázně Kostelec Sleva na ubytování 20 % a na procedury 20 %. Slevy lze uplatnit z platného ceníku ubytování a procedur. Slevy není možné sčítat s jinými akčními slevami. Zjistit více St. Angelo Platí na vše. Zjistit více Omega centrum sportu a zdraví Pro rezervaci 1. tréninku na cvičení milon circle zdarma volejte na tel.: +420 739 003 810. Zjistit více
Chci vědět více o klubu
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít