585 710 720

info@mojecity.cz

Obchody
a služby

Umístění obchodu

Světspanku.cz

Moje city klub Právě probíhající akce

Platí na anatomické polštáře a na lamelový rošt Villach S v rozměru 200x80/200x90

SLEVA 50 %

Akce Právě probíhající akce

Cenově zvýhodněné komplety v prodejně Světspanku.cz - V prodejně Světspanku.cz, 1. patro obchodního centra Olomouc CITY,  pro vás máme akci na vybrané komplety se slevou až 25%! Vyberte si rám, matraci a rošt s cenou za komplet výrazně nižší. Těšíme se na vás.

Cenově zvýhodněné komplety v prodejně Světspanku.cz

Akce platí do odvolání.

Akční postele v prodejně Světspánku.cz - Zastavte se v prodejně Světspánku.cz, kde pro vás máme akční postele! Akční postele se slevou až 25% z prodejní ceny. Všechny postele v nabídce jsou z masivu. Akční cena platí pro rozměr 200x180 cm, u některých variant i na 200x160. Podrobnosti na www.svetspanku.cz.

Akční postele v prodejně Světspánku.cz

Akce platí do odvolání.

Najdete nás v 1. patře obchodního centra Olomouc CITY.

Navštivte naší prodejnu Světspánku.cz v 1. patře obchodního centra Olomouc CITY.

Od roku 2002 se zabýváme sortimentem pro zdravý a kvalitní spánek.

Od začátku působení na trhu jsme prošli řadou změn, která nás dovedli do dnešní podoby a stali jsme se tak silným hráčem na poli zdravého spánku.
Pouze z distribuční firmy se specializací na matrace se stala úspěšná společnost s vlastní kolekcí matrací, lamelových roštů a postelí z masivu.
Jako prioritní obchodní myšlenku máme vyrábět zboží v co možné nejvyšší kvalitě v poměru kvalita/cena, aby se kvalitní spánek stal dostupný pro všechny zákazníky a nebyl tak jen přepych bohatých.

Naše výrobky dodáváme do center zdravého spánku po celé ČR, je tedy možné zboží zakoupit ve Vaší blízkosti u našich obchodních partnerů, nebo přímo na našich prodejnách v Brně v NC Kr. pole, Brně na Vídeňské a Ostravě, kde Vám odborně proškolený personál poradí. Avšak můžete využít i nově otevřený internetový obchod.
Díky nově postaveným skladovým prostorám máme mnoho zboží skladem a distribuce k Vám je co možná nejrychlejší.

Naši specialisté na zdravý a kvalitní spánek se zabývají vývojem nových typů matrací, které sledují současný trend v oblasti zdravého spaní. Při vývoji jsou používány pouze kvalitní a zdravotně nezávadné materiály matrací.

Mimo vlastní návrh matrací se zabýváme i výrobou vlastních dřevěných postelí. Postele z masivu vyrábíme ze dřeviny smrk, dub, jádrový buk a dub.

Jako neposlední část našeho sortimentu tvoří lamelové rošty vysoké kvality. Mezi rošty je možné vybírat z nepolohovacích, polohovacích a motorových lamelových roštů.

Tyto všechny výrobky pak jako celek napomáhají ke zdravému a kvalitnímu spánku, a proto Vám každý rok přinášíme ZVÝHODNĚNÉ KOMPLETY POSTELÍ za jedinečné ceny.

Telefon +420 581 277 810
E-mail obchod@svetspanku.cz
Web www.svetspanku.cz
Facebook Přejít na stránku
Patro 1. patro
Otevírací doba
Otevírací doba
PO - 09:00 - 21:00
ÚT - 09:00 - 21:00
ST - 09:00 - 21:00
ČT - 09:00 - 21:00
PÁ - 09:00 - 21:00
SO - 09:00 - 21:00
NE - 09:00 - 21:00
Zavřít

Domácnost

© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít