585 710 720

info@mojecity.cz

AKTUÁLNĚ

Grilování v Amazonii

Připravili jsme pro vás Grilování v Amazonii na terase

V červenci se můžete v Amazonii těšit na skvělé občerstvení od Zdravé ratolesti! Chybět nebude hermelín na grilu, salát s kuřecími křidélky na černém pivu, kotleta s bylinkovým dipem, kuřecí steak s demi glace, aperol spritz, domácí limonády, alko i nealko koktejly. Ke všemu jídlu se podává domácí pečivo z žitné mouky.

2 víkendy plné GRILOVÁNÍ v Amazonii na terase 12. - 14. a 26. - 28. července. Po oba víkendy bude posílené hlídání v Amazonii na hracích plochách, abyste si jídlo mohli nerušeně vychutnat přímo na naší terase. Přijít můžete i bez dětí.

Událost na Facebooku najdete zde.

Grilování v Amazonii

Moje City klub

INTIMMO - spodní prádlo Ke každému zakoupenému kusu značky ANDRIE obdrží zákazník ekologickou, skládací nákupní tašku. Zjistit více SportDrive.cz Exkluzivní sleva 20 % na dárkové poukazy z již zlevněných cen. Více informací na www.sportdrive.cz. Zjistit více Omega centrum sportu a zdraví Pro rezervaci 1. tréninku na cvičení milon circle zdarma volejte na tel.: +420 739 003 810. Zjistit více CORIAL Za nákup nad 1000 Kč, obdrží zákazník dárkový voucher v hodnotě 200 Kč na další nákup. Zjistit více MARIONET 1+1 zdarma na klasické košile. Zjistit více Hotel Lázně Kostelec Sleva na ubytování 20 % a na procedury 20 %. Slevy lze uplatnit z platného ceníku ubytování a procedur. Slevy není možné sčítat s jinými akčními slevami. Zjistit více Kavárna CITY Platí na vše. Zjistit více St. Angelo Platí na vše. Zjistit více In Style Platí na rifle. Nevztahuje se na zboží již v akci a nelze sčítat s jinými slevami. Zjistit více GRANDOPTICAL Platí na kompletní dioptrické brýle. Více informací na prodejně. Zjistit více Lee Wrangler Levis Sleva 10 % při koupi 1 ks zboží, 15 % při koupi 2 ks zboží a 20 % při koupi 3 a více ks zboží. Sleva se nevztahuje na rifle, ale ty se do počtu zboží započítávají! Vztahuje se i na již zlevněné zboží. Akce se nesčítají. Zjistit více AMAZONIE - DĚTSKÁ ZÓNA Sleva 30 % v Tarzánku na hlídání pondělí až neděle. Sleva 10 % na vstup do Amazonie pondělí až čtvrtek. Zjistit více
Chci vědět více o klubu
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít