736 105 739

info@mojecity.cz

Obchody a služby

Umístění obchodu

ROSSMANN

Akce Právě probíhající akce

S jógou je život krásnější - Je to tady! Nová věrnostní kampaň pro členy ROSSMANN CLUBu začíná. V aplikaci ROSSMANN CLUB sbírejte body na pomůcky na cvičení (nejen) jógy. Abyste měli víc možností, jak pečovat sami o sebe. Již od 49 Kč + 15 bodů! Nakupujte v drogerii ROSSMANN Olomouc CITY.

S jógou je život krásnější

Akce platí od: 27.3.2024 do 31.7.2024


Drogerie ROSSMANN v obchodním centru Olomouc CITY.

Prodejnu drogerie ROSSMANN najdete v přízemí obchodního centra Olomouc CITY.

V drogerii ROSSMANN naleznete rozsáhlou nabídku produktů pro péči o tělo, pleť a vlasy, dekorativní a přírodní kosmetiku, kosmetiku pro muže, zdravou výživu, prostředky pro domácnost, produkty péče o dítě a dětskou výživu, krmivo pro domácí mazlíčky, spotřební zboží a kiosek pro objednání a tisk fotografií. Velkou část sortimentu tvoří vysoce kvalitní výrobky vlastní značky, které pravidelně získávají vysoké známky v nezávislém hodnocení dTest. Jejich vysoká kvalita je rovněž garantována prostřednictvím nezávislých testů německých laboratoří Öko-Test a Stiftung Warentest. ROSSMANN má navíc pro své zákazníky atraktivní mobilní aplikaci ROSSMANN CLUB, díky které se dostanou do velkého světa výhod a inspirace. V dubnu 2020 se součástí aplikace stal i charitativní projekt KDE SRDCE POMÁHÁ. Tento projekt je součástí dlouhodobé strategie, která propojuje charitativní činnost s dalšími aktivitami společnosti a je napojena na celkovou komunikaci značky ROSSMANN - A život je krásnější

Věrnostní program ROSSMANN CLUB

Jako člen nového věrnostního programu ROSSMANN CLUB získáváte s novou mobilní aplikací spoustu slev a výhod. Další exkluzivní bonusy získáte sbíráním bodů z nákupů. Užívejte si interaktivní aplikaci s inspirativními články, praktickými tipy a mapou prodejen.

Součástí ROSSMANN CLUBu je i dětský věrnostní program Rossmánek. Pokud čekáte miminko nebo máte dítě do 6 let, můžete se přes mobilní aplikaci zaregistrovat také do dětského věrnostního programu Rossmánek.

Výhody ROSSMANN CLUBu

 • Uvítací kupon - kupon se slevou 20 % na celý nákup* je po registraci automaticky nahraný na vaši věrnostní kartu v mobilu. Pro uplatnění slevy stačí na pokladně předložit vaši kartu v mobilu a sleva se vám odečte z nákupu.
 • Sleva za věrnost – sbírejte body za věrnost. Po nasbírání 15 bodů si můžete aktivovat 15% slevový kupon na celý nákup* (100 Kč nákupu = 1 bod).
 • Sleva měsíce – exkluzivní sleva pro členy ROSSMANN CLUBu na vybranou řadu produktů.
 • Slevy na produkty – zákazníci registrovaní do ROSSMANN CLUBu mají každé dva týdny exkluzivní slevy na již zlevněné produkty z letáku.
 • 10% narozeninová sleva – v měsíce svých narozenin získáváte narozeninový kupon se slevou 10 % na celý nákup.
 • Slevy Rossmánek – využijte slevy na produkty dětského sortimentu, slevu měsíce a narozeninovou slevu v měsíci narozenin svého dítěte.

Akce Sbírejte body

Několikrát do roka probíhají akce na sbírání bodů, kdy za určitý počet nasbíraných bodů získáte zajímavý dárek. Do akce se zapojíte tak, že za svůj nákup nasbíráte body (v papírové podobě či virtuální body v aplikaci), které pak proměníte za zajímavé dárky.

Privátní značky drogérií ROSSMANN

Drogérie ROSSMANN nabízí rozsáhlou nabídku produktů svých vlastních privátních značek. V nabídce seženete v podstatě celý sortiment od dekorativní kosmetiky po čistící prostředky, zdravou výživu v bio kvalitě či produkty pro Vaše nejmenší. Při vývoji produktů firma čerpá z darů přírody, fandí moderním technologiím a inovacím. Výrobky jejich privátních značek pravidelně získávají vysoké hodnocení v nezávislém hodnocení dTest. Jejich vysokou kvalitugarantuje jejich mateřská společnost Dirk Rossmann GmbH.

Hlavní značky

Alouette, Babydream, Ideen Welt, Altapharma, Alterra, Best View, Das Exquisite, Domol, enerBiO, Facelle, Flink

Nabízené služby

 • Fotoslužby CEWE
 • Dárková karta

Způsoby platby

 • Platba v hotovosti, bezhotovostní platby
 • Platba v eurech
 • Poukázky:
  • Socexo (Dárkový Pass, Bonus Pass, Asistence Pass)
  • Edenred (Edenred Compliments, Edenred Čistý, Edenred Service) 
  • UP Česká Republika (UP Cadhoc, UP Clean, UP Šek Servis)

Telefon +420 800 767 626
E-mail info@rossmann.cz
Web www.rossmann.cz
Facebook Přejít na stránku
Patro Přízemí
Otevírací doba
Otevírací doba
PO - 09:00 - 20:00
ÚT - 09:00 - 20:00
ST - 09:00 - 20:00
ČT - 09:00 - 20:00
PÁ - 09:00 - 20:00
SO - 09:00 - 20:00
NE - 09:00 - 20:00
Zavřít

Zdraví a krása

© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít