+420 585 710 720

info@mojecity.cz

AKTUÁLNĚ

Moc přírody

Ochutnej chuť jedupavouci, hadi, hmyz, jedovaté houby a další zajímavé exponáty. To je naučná výstava pro celou rodinu „MOC PŘÍRODYv obchodním centru Olomouc CITY.

Vyplň kvíz a vyhraj přírodovědnou knihu od Knihy Dobrovský! To vše od 8. do 23. srpna 2020 u nás v Olomouc CITY! Užij si léto s námi.

Vstup ZDARMA!

K události se můžeš přidat zde.

Jed, tři písmena, která můžou stát na hranici mezi životem a smrtí. Jed je přirozenou součástí světa rostlin, hub, malých i velkých živočichů. Je součástí jejich obranných i útočných strategií a často se proto může týkat i člověka.

Každý známe nepříjemné účinky včelího bodnutí nebo popálení kopřivou. Příroda je plná jedovatých nástrah a není nijak složité narazit i na situace životu nebezpečné.

Naše výstava představuje některé jedovaté rostliny a živočichy, na které můžete v nastávajícím čase dovolených a výletů narazit u nás i v zahraničí.

Obsahuje také informace, jak se zachovat, pokud se do kontaktu s jedem dostanete blíže, než byste si přáli. Vědět jak pomoci sobě nebo svým blízkým by mělo být v těchto případech samozřejmostí a věříme, že vám výstava může být v mnohém nápomocná.

Hezké léto, pokud možno bez jedu, Vám přeje obchodní centrum Olomouc CITY.

Moc přírody
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít