736 105 739

info@mojecity.cz

Narozeninová výzva je tady

  • Narozeninová výzva je tady

Narozeninová výzva je tady

Obchodní centrum Olomouc CITY slaví narozeniny, ale dárky dostaneš TY!

Stačí se zapojit do naší spotřebitelské soutěže Narozeninová výzva. Do ní bude zařazen každý účastník, který od 1. do 21. září 2019 nakoupí zboží v jakékoli prodejně nacházející se v OC Olomouc CITY (včetně prodejních stánků) v minimální hodnotě 1 000 Kč. Schovejte si daňový doklad,  kterým se prokážete v den slosování tj. 21. 9. 2019 v rámci eventu Narozeninová výzva. Počet zařazených účtenek jednou osobou je neomezený a lze se zapojit i vstupenkami z multikina Cinestar.

Soutěž končí v sobotu 21. 9. 2019 v 17 hodin na akci Narozeninová výzva. Kompletní pravidla soutěže jsou zde.

Zveme tě na akci Narozeninová výzva do obchodního centra Olomouc CITY.

Přijď zažít a vyzkoušet adrenalin na vlastní kůži, nakup v Olomouc CITY a vyhraj 30 000Kč! V sobotu 21. 9. tě od 14:00 do 17:00 čekají jedinečné adrenalinové zážitky:

Vzdušná akrobacie na šálách a kruhu v podání Cirk Atum. Ukážeme ti slaňování s M-GUIDE. Dále tě čekají lezecké techniky, horolezecká stěna, virtuální realita, hudební vystoupení Karmen Sarojanové a Matyáše Caháka a to není všechno. Bude i narozeninová střelnice s výhrami, worskhopy (vzdušná akrobacie, žonglování, trampolíny) a jízdy v supersportech. Celým odpolednem provede Lukáš Kobza z rádia Haná.

Těším se na tebe v sobotu 21. září od 14:00 v Olomouc CITY. K události se můžeš přidat zde.


Narozeninová výzva je tady
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít