585 710 720

info@mojecity.cz

AKTUÁLNĚ

Pravidelné zimní tvořivé dílničky

Obchodní centrum Olomouc CITY připravuje pro vaše děti pravidelné tvořivé dílničky. V centrální části (u eskalátorů), budeme vyrábět různé drobnosti, které si děti následně odnesou domů. Potkávat se budeme vždy mezi 15. a 17. hodinou. Co nás čeká?

  • Sobota 15. února - bude patřit výrobě hraček pro potěšení
  • V sobotu 22. února - vás naučíme ubrouskovou techniku
  • V sobotu 21. března - budeme tvořit jarní dekorace - ZRUŠENO! Na základě aktuálních opatření v ČR.

Budeme se na vás a vaše děti těšit na pravidelných dílničkách v Olomouc CITY, které jsou ZDARMA. K události se můžete přidat zde.

Pravidelné zimní tvořivé dílničky

Moje City klub

Meatfly Sleva 30 % na batohy Meatfly, Nugget z kolekce 2019 a starší. Zjistit více Knihy Dobrovský Platí na vše s výjimkou učebnic, dárkových knižních poukazů a zlevněného zboží. Zjistit více GRANDOPTICAL Platí na kompletní dioptrické brýle. Více informací na prodejně. Zjistit více Hotel Lázně Kostelec Sleva na ubytování 20 % a na procedury 20 %. Slevy lze uplatnit z platného ceníku ubytování a procedur. Slevy není možné sčítat s jinými akčními slevami. Zjistit více Kavárna CITY Platí na vše. Zjistit více CIAO DI MAX TARA Při nákupu nad 7000 Kč kravata ZDARMA. Zjistit více AMAZONIE - DĚTSKÁ ZÓNA Sleva 30 % v Tarzánku na hlídání pondělí až neděle. Sleva 10 % na vstup do Amazonie pondělí až čtvrtek. Zjistit více ITS Tennis Academy Tenisová školička - sleva 20 %. Pro děti od 4 let. Dále 10 + 1 hodina tenisu zdarma pro rekreační hráče. Zjistit více Světspanku.cz Platí na anatomické polštáře a na lamelový rošt Villach S v rozměru 200x80/200x90 Zjistit více Lee Wrangler Levis Sleva 10 % při koupi 1 ks zboží, 15 % při koupi 2 ks zboží a 20 % při koupi 3 a více ks zboží. Sleva se nevztahuje na rifle, ale ty se do počtu zboží započítávají! Vztahuje se i na již zlevněné zboží. Akce se nesčítají. Zjistit více Draps Platí na nezlevněnou kolekci DRAPS. Zjistit více SportDrive.cz Exkluzivní sleva 20 % na dárkové poukazy z již zlevněných cen. Více informací na www.sportdrive.cz. Zjistit více
Chci vědět více o klubu
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít