585 710 720

info@mojecity.cz

AKTUÁLNĚ

Příměstské tábory

Chystáme pro vás opět příměstské tábory v Amazonii. Pokud to situace dovolí, tak se můžete těšit hned na několik turnusů. 

Již potřetí budeme pořádat příměstské tábory ve spolupráci s Kroužky!

Jednotlivé tábory jsou určeny pro děti od 5 to 13 let. Vybírat můžete ze tří sportovních turnusů a také ze tří turnusů zaměřených na kreativní tvoření. Turnusy budou probíhat každý týden od pondělí do pátku, začínáme týdnem 12. 7. - 16. 7. 2021 a končíme týdnem 16. 8. - 20. 8. 2021.

Pro děti bude zajištěn program a dohled v době 7:30 - 16:30 a také strava.

Svá dítka můžete přihlašovat zde.

Budeme se na vás těšit o velkých prázdninách v Amazonii! V případě neuskutečnění akce se vrací 100 % částky.


I pro letošek plánujeme společně s Helen Doron Olomouc příměstský tábor!

Termín: 23. - 27. 8. 2021

Tábor bude rozdělen do dvou skupin. První skupina bude pro určena pro děti v rozmezí 3-6 let a druhá 7-11 let.

Základem programu je samozřejmě angličtina pod vedením diplomovaných lektorek HDE. Lekce jsou intenzivních ale velmi hravé a dynamické. Při hodinách děti zapojí sluch, zrak i pohybové aktivity. Učení je díky tomu efektivní a děti nezažijí nudu.

S Helen Doron Olomouc jsme připraveni na dětské objevitele s nabitým celodenním programem, který bude kromě angličtiny zahrnovat pohyb, hry i tvoření.

Cena: 3 150 Kč studenti HDE, 3 250 Kč ostatní zájemci.

V ceně je zahrnut celodenní program na 5 dnů včetně 10 lekcí angličtiny, stravování (2 svačinky a oběd), pitný režim. Příchod možný od 7:30, začátek programu v 8:30, ukončení programu v 15:00, vyzvedávání dětí do 16:00.

Přihlašovat se můžete zde.

Příměstské tábory

Moje City klub

Knihy Dobrovský Platí na vše s výjimkou učebnic, dárkových knižních poukazů a zlevněného zboží. Zjistit více CORIAL Za nákup nad 1000 Kč, obdrží zákazník dárkový voucher v hodnotě 200 Kč na další nákup. Zjistit více INTIMMO - spodní prádlo Ke každému zakoupenému kusu značky ANDRIE obdrží zákazník ekologickou, skládací nákupní tašku. Zjistit více FERATT fashion Platí při nákupu obleku. Zjistit více Draps Platí na nezlevněnou kolekci DRAPS. Zjistit více GRANDOPTICAL Platí na kompletní dioptrické brýle. Více informací na prodejně. Zjistit více Jump Family Sleva platí pro členy věrnostního klubu Moje CITY klub. Zjistit více Lee Wrangler Levis Sleva 10 % při koupi 1 ks zboží, 15 % při koupi 2 ks zboží a 20 % při koupi 3 a více ks zboží. Sleva se nevztahuje na rifle, ale ty se do počtu zboží započítávají! Vztahuje se i na již zlevněné zboží. Akce se nesčítají. Zjistit více Hotel Lázně Kostelec Sleva na ubytování 20 % a na procedury 20 %. Slevy lze uplatnit z platného ceníku ubytování a procedur. Slevy není možné sčítat s jinými akčními slevami. Zjistit více AMAZONIE - DĚTSKÁ ZÓNA Sleva 30 % v Tarzánku na hlídání pondělí až neděle. Sleva 10 % na vstup do Amazonie pondělí až čtvrtek. Zjistit více iLoveServis Platí pro ochranné 3D skla na mobily včetně instalace od profíků. Zjistit více SportDrive.cz Exkluzivní sleva 20 % na dárkové poukazy z již zlevněných cen. Více informací na www.sportdrive.cz. Zjistit více
Chci vědět více o klubu
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít