736 105 739

info@mojecity.cz

Španělská párty u Vás doma!

Nová soutěž Moje CITY klub je tady! Španělská párty u Vás doma? Proč ne! Paella od šéfkuchaře až pro 20 osob. 

Staňte se členy Moje CITY klub a můžete vyhrát. Stačí nakoupit v kterémkoliv obchodě (vč. multikina CineStar) v Olomouc CITY zboží v jakékoliv ceně a zaregistrovat svou účtenku v termínu od 20. 5. 2017 do 9. 7. 2017.

A o co soutěžíme? 

1. - 3. CENA: ŠPANĚLSKÁ PÁRTY U VÁS DOMA? PAELLA OD ŠÉFKUCHAŘE AŽ PRO 20 OSOB. 

4. - 6. CENA: KURZ FLAMENCA.

7. - 10. CENA: VSTUPENKA NA GALAVEČER FLAMENCA.

Podrobnosti v přiložených pravidlech soutěže a také zde.

Kdo Vám bude vařit?

Příběh kuchaře Enriqueho Garcíi začíná před 4 lety, když se ze své milované Andalusie ve Španělsku, přestěhoval za svou milovanou ženou do České republiky do Olomouce. Přestože měl nakročeno k právnické kariéře, rozhodl se pro nové dobrodružství a profesionálně se začal věnovat jedné z jeho velkých vášní: VAŘENÍ.

V Olomouci vytvořil nový gastronomický projekt El Romero, který se zaměřuje na tradiční španělskou kuchyni. S jeho vynikajícími pokrmy se můžete setkat na nejrůznějších food festivalech, španělských večerech, při degustačních menu, kuchařských show, soukromých večírcích, svatbách apod.

A čím je kuchyně El Romera jedinečná? "Kombinujeme andaluskou tradici s chutnou a zdravou středomořskou kuchyní. Neděláme kompromisy a používáme kvalitní ingredience. Naším nejlepším přítelem je extra panenský olivový olej z Andalusie."


Španělská párty u Vás doma!
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít