585 710 720

info@mojecity.cz

AKTUÁLNĚ

Strom splněných přání 28. 11. - 18. 12. 2016

Tak jako každý rok i letos obdarováváme nejmenší děti, kterým se bohužel nevyhnula závažná zákeřná nemoc.. A tak s duchem Vánoc i my jim společně vykouzleme úsměv na tváři, až přijdou v nemocnici ke stromečku a najdou tam dáreček od Ježíška..

Děkujeme všem, že pomáháte a najdete si v tak uspěchané době čas, zastavíte se a uděláte nezištné gesto, které opravdu děti potěší.

Strom splněných přání 28. 11. - 18. 12. 2016

Moje City klub

SportDrive.cz Exkluzivní sleva 20 % na dárkové poukazy z již zlevněných cen. Více informací na www.sportdrive.cz. Zjistit více NÁBYTEK VALÁŠEK Platí na masivní bukové postele a dětský bukový nábytek. Zjistit více ITS Tennis Academy Tenisová školička - sleva 20 %. Pro děti od 4 let. Dále 10 + 1 hodina tenisu zdarma pro rekreační hráče. Zjistit více Kavárna CITY Platí na vše. Zjistit více AMAZONIE - DĚTSKÁ ZÓNA Sleva 30 % v Tarzánku na hlídání pondělí až neděle. Sleva 10 % na vstup do Amazonie pondělí až čtvrtek. Zjistit více Vera Icon hair salon Platí na veškeré služby. Zjistit více FERATT fashion Platí při nákupu obleku. Zjistit více Meatfly Sleva 30 % na batohy Meatfly, Nugget z kolekce 2019 a starší. Zjistit více In Style Platí na rifle. Nevztahuje se na zboží již v akci a nelze sčítat s jinými slevami. Zjistit více Hotel Lázně Kostelec Sleva na ubytování 20 % a na procedury 20 %. Slevy lze uplatnit z platného ceníku ubytování a procedur. Slevy není možné sčítat s jinými akčními slevami. Zjistit více Knihy Dobrovský Platí na vše s výjimkou učebnic, dárkových knižních poukazů a zlevněného zboží. Zjistit více Lee Wrangler Levis Sleva 10 % při koupi 1 ks zboží, 15 % při koupi 2 ks zboží a 20 % při koupi 3 a více ks zboží. Sleva se nevztahuje na rifle, ale ty se do počtu zboží započítávají! Vztahuje se i na již zlevněné zboží. Akce se nesčítají. Zjistit více
Chci vědět více o klubu
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít