+420 585 710 720

info@mojecity.cz

AKTUÁLNĚ

Strom splněných přání

Je tu Strom splněných přání v Olomouc CITY. 

Vyberte si kartičku ze stromečku přání v Olomouc CITY a splňte i Vy přání dětem léčeným na Dětské klinice Fakultní nemocnice Olomouc.

Dárečky, prosím, předejte pracovníkům v prodejně HM Studio hračky (i s paragonem) v 1. patře Olomouc CITY.

Vaše dárky poputují k chronicky nemocným dětem s diagnózami například cystická fibróza, Crohnova choroba, diabetes mellitus, onkologická diagnóza a k dětem dlouhodobě hospitalizovaným po náročných chirurgických operacích.

Přijďte splnit přání dětem do Olomouc CITY od 28. 11. do 17. 12. 2017. DĚKUJEME.

Strom splněných přání

Moje City klub

In Style Platí na rifle. Nevztahuje se na zboží již v akci a nelze sčítat s jinými slevami. Zjistit více GRANDOPTICAL Platí na kompletní dioptrické brýle. Více informací na prodejně. Zjistit více AMAZONIE - DĚTSKÁ ZÓNA Sleva 30 % v Tarzánku na hlídání pondělí až neděle. Sleva 10 % na vstup do Amazonie pondělí až čtvrtek. Zjistit více SportDrive.cz Exkluzivní sleva 20 % na dárkové poukazy z již zlevněných cen. Více informací na www.sportdrive.cz. Zjistit více INTIMMO - spodní prádlo Ke každému zakoupenému kusu značky ANDRIE obdrží zákazník ekologickou, skládací nákupní tašku. Zjistit více Hotel Lázně Kostelec Sleva na ubytování 20 % a na procedury 20 %. Slevy lze uplatnit z platného ceníku ubytování a procedur. Slevy není možné sčítat s jinými akčními slevami. Zjistit více Vera Icon hair salon Platí na veškeré služby. Zjistit více Knihy Dobrovský Platí na vše s výjimkou učebnic, dárkových knižních poukazů a zlevněného zboží. Zjistit více CIAO DI MAX TARA Při nákupu nad 7000 Kč kravata ZDARMA. Zjistit více Lee Wrangler Levis Sleva 10 % při koupi 1 ks zboží, 15 % při koupi 2 ks zboží a 20 % při koupi 3 a více ks zboží. Sleva se nevztahuje na rifle, ale ty se do počtu zboží započítávají! Vztahuje se i na již zlevněné zboží. Akce se nesčítají. Zjistit více Kavárna CITY Platí na vše. Zjistit více iLoveServis Platí pro ochranné 3D skla na mobily včetně instalace od profíků. Zjistit více
Chci vědět více o klubu
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít