585 710 720

info@mojecity.cz

AKTUÁLNĚ

Strom splněných přání

V obchodním centru Olomouc CITY vyrostl Strom splněných přání. Plnit je může každý z vás, stačí si vybrat kartičku ze stromečku přání. Ten nelze přehlédnout, je v centrální části Olomouc CITY. Přání plníme dětem, které jsou léčeny na Dětské klinice Fakultní nemocnice Olomouc. Dárečky, prosím, předejte pracovníkům HM Studiu hraček i s paragonem. Prodejna se nachází v prvním patře.

Dárky poputují k chronicky nemocným dětem s diagnózami jako například cystická fibróza, Crohnova choroba, diabetes mellitus, onkologická diagnóza a k dětem dlouhodobě hospitalizovaným po náročných chirurgických operacích.

Za všechny děti moc děkujeme.

Dárečky můžete předávat od 25. 11. až do 15. 12. 2019.

Strom splněných přání

Moje City klub

Světspanku.cz Platí na anatomické polštáře a na lamelový rošt Villach S v rozměru 200x80/200x90 Zjistit více iLoveServis Platí pro ochranné 3D skla na mobily včetně instalace od profíků. Zjistit více Kavárna CITY Platí na vše. Zjistit více Meatfly Sleva 30 % na batohy Meatfly, Nugget z kolekce 2019 a starší. Zjistit více Hotel Lázně Kostelec Sleva na ubytování 20 % a na procedury 20 %. Slevy lze uplatnit z platného ceníku ubytování a procedur. Slevy není možné sčítat s jinými akčními slevami. Zjistit více ITS Tennis Academy Tenisová školička - sleva 20 %. Pro děti od 4 let. Dále 10 + 1 hodina tenisu zdarma pro rekreační hráče. Zjistit více CIAO DI MAX TARA Při nákupu nad 7000 Kč kravata ZDARMA. Zjistit více NÁBYTEK VALÁŠEK Platí na masivní bukové postele a dětský bukový nábytek. Zjistit více CORIAL Za nákup nad 1000 Kč, obdrží zákazník dárkový voucher v hodnotě 200 Kč na další nákup. Zjistit více AMAZONIE - DĚTSKÁ ZÓNA Sleva 30 % v Tarzánku na hlídání pondělí až neděle. Sleva 10 % na vstup do Amazonie pondělí až čtvrtek. Zjistit více Lee Wrangler Levis Sleva 10 % při koupi 1 ks zboží, 15 % při koupi 2 ks zboží a 20 % při koupi 3 a více ks zboží. Sleva se nevztahuje na rifle, ale ty se do počtu zboží započítávají! Vztahuje se i na již zlevněné zboží. Akce se nesčítají. Zjistit více Omega centrum sportu a zdraví Pro rezervaci 1. tréninku na cvičení milon circle zdarma volejte na tel.: +420 739 003 810. Zjistit více
Chci vědět více o klubu
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít