585 710 720

info@mojecity.cz

AKTUÁLNĚ

Svět virtuální reality v Olomouc CITY

V Olomouc CITY pro vás máme Svět virtuální reality - to musíte zažít na vlastní kůži! 

Připravujeme pro vás výstavu s názvem Virtualita, představí se vám devět exponátů. Jako vždy budeme v našem centru i soutěžit.

Připravili jsme pro vás speciální VR sety s pohybovými ovladači. Vyzkoušet si vše mohou jak kluci a pánové, tak holky a dámy :-)

- závodní simulátor

- letecký simulátor

- virtuální vizážistka

- virtuální převlékárna

Virtuální realitu si můžete nejen vyzkoušet, ale také být nejlepší a vyhrát vstupenky do multikina CineStar. Soutěžit se bude na automobilovém simulátoru a také ve virtuální proměně. 

Přijďte si vyzkoušet virtuální realitu do Olomouc CITY od 17. března do 6. dubna 2017

Speciální výlety sluneční soustavou, lidským tělem nebo třeba horská dráha. 

Výstava je pro veřejnost otevřena ZDARMA v po - pá od 12.00 - 20.00 a v so - ne 11.00 - 19.00. 


Svět virtuální reality v Olomouc CITY

Moje City klub

Omega centrum sportu a zdraví Pro rezervaci 1. tréninku na cvičení milon circle zdarma volejte na tel.: +420 739 003 810. Zjistit více ITS Tennis Academy Tenisová školička - sleva 20 %. Pro děti od 4 let. Dále 10 + 1 hodina tenisu zdarma pro rekreační hráče. Zjistit více AMAZONIE - DĚTSKÁ ZÓNA Sleva 30 % v Tarzánku na hlídání pondělí až neděle. Sleva 10 % na vstup do Amazonie pondělí až čtvrtek. Zjistit více GRANDOPTICAL Platí na kompletní dioptrické brýle. Více informací na prodejně. Zjistit více Hotel Lázně Kostelec Sleva na ubytování 20 % a na procedury 20 %. Slevy lze uplatnit z platného ceníku ubytování a procedur. Slevy není možné sčítat s jinými akčními slevami. Zjistit více Světspanku.cz Platí na anatomické polštáře a na lamelový rošt Villach S v rozměru 200x80/200x90 Zjistit více Kavárna CITY Platí na vše. Zjistit více MARIONNAUD Platí při nákupu nad 1 500 Kč. Zjistit více Vera Icon hair salon Platí na veškeré služby. Zjistit více In Style Platí na rifle. Nevztahuje se na zboží již v akci a nelze sčítat s jinými slevami. Zjistit více INTIMMO - spodní prádlo Ke každému zakoupenému kusu značky ANDRIE obdrží zákazník ekologickou, skládací nákupní tašku. Zjistit více Lee Wrangler Levis Sleva 10 % při koupi 1 ks zboží, 15 % při koupi 2 ks zboží a 20 % při koupi 3 a více ks zboží. Sleva se nevztahuje na rifle, ale ty se do počtu zboží započítávají! Vztahuje se i na již zlevněné zboží. Akce se nesčítají. Zjistit více
Chci vědět více o klubu
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít