585 710 720

info@mojecity.cz

Slevy
a akce

Valentýn v Datart

V Datart jsme připravili dárky jak pro ženy, tak pro muže. 

Kulma Dyson pro ženy - chce mít vaše milá bezchybný účes i bez pomoci kadeřnice? Pak pro vás máme valentýnský tip na kulmu Dyson Airwrap Complete Long! Objednejte online a vyzvedněte v prodejně DATART, přízemí Olomouc CITY, už do 30 min. Objednávejte ZDE.

Zastřihovač Philips pro muže - barber shopy hlásí zavřeno a vy už svého milého přes záplavu vousů ani nepoznáváte? Máme pro vás tip na zastřihovač vousů Philips OneBlade Pro! Objednejte online a vyzvedněte v prodejně DATART, přízemí Olomouc CITY, už do 30 min. Objednávejte ZDE.

Valentýn v DatartPřejít na stránku prodejny

Moje City klub

Jump Family Sleva platí pro členy věrnostního klubu Moje CITY klub. Zjistit více CORIAL Za nákup nad 1000 Kč, obdrží zákazník dárkový voucher v hodnotě 200 Kč na další nákup. Zjistit více Omega centrum sportu a zdraví Pro rezervaci 1. tréninku na cvičení milon circle zdarma volejte na tel.: +420 739 003 810. Zjistit více In Style Platí na rifle. Nevztahuje se na zboží již v akci a nelze sčítat s jinými slevami. Zjistit více SportDrive.cz Exkluzivní sleva 20 % na dárkové poukazy z již zlevněných cen. Více informací na www.sportdrive.cz. Zjistit více Vera Icon hair salon Platí na veškeré služby. Zjistit více Lee Wrangler Levis Sleva 10 % při koupi 1 ks zboží, 15 % při koupi 2 ks zboží a 20 % při koupi 3 a více ks zboží. Sleva se nevztahuje na rifle, ale ty se do počtu zboží započítávají! Vztahuje se i na již zlevněné zboží. Akce se nesčítají. Zjistit více AMAZONIE - DĚTSKÁ ZÓNA Sleva 30 % v Tarzánku na hlídání pondělí až neděle. Sleva 10 % na vstup do Amazonie pondělí až čtvrtek. Zjistit více Knihy Dobrovský Platí na vše s výjimkou učebnic, dárkových knižních poukazů a zlevněného zboží. Zjistit více Kavárna CITY Platí na vše. Zjistit více INTIMMO - spodní prádlo Ke každému zakoupenému kusu značky ANDRIE obdrží zákazník ekologickou, skládací nákupní tašku. Zjistit více NÁBYTEK VALÁŠEK Platí na masivní bukové postele a dětský bukový nábytek. Zjistit více
Chci vědět více o klubu
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít