736 105 739

info@mojecity.cz

AKTUÁLNĚ

Živá exotická zvířata v Olomouc CITY

Do obchodního centra Olomouc CITY a do Amazonie se chystají ŽIVÁ EXOTICKÁ ZVÍŘATA: PLAZI.

Chameleon jemenský, Bazilišek zelený nebo třeba Leguán zelený? Představení, vyprávění a zajímavosti právě o těchto a spoustě dalších exotických zvířatech v neděli 7. dubna. Od 13:00 se potkáme v Amazonii a od 15:00 v centrální části Olomouc CITY.

Dopřejte sobě i svým dětem jedinečný zážitek, kdy si budou moci pohladit i pochovat exotická zvířata! Po celou dobu s námi bude fotograf, který Vás se zvířaty rád vyfotí. Fotky po akci naleznete na našem webu.

K události se můžete přidat i zde.

Živá exotická zvířata v Olomouc CITY

Moje City klub

Hotel Lázně Kostelec Sleva na ubytování 20 % a na procedury 20 %. Slevy lze uplatnit z platného ceníku ubytování a procedur. Slevy není možné sčítat s jinými akčními slevami. Zjistit více Jump Family Sleva platí pro členy věrnostního klubu Moje CITY klub. Zjistit více ITS Tennis Academy Tenisová školička - sleva 20 %. Pro děti od 4 let. Dále 10 + 1 hodina tenisu zdarma pro rekreační hráče. Zjistit více Omega centrum sportu a zdraví Pro rezervaci 1. tréninku na cvičení milon circle zdarma volejte na tel.: +420 739 003 810. Zjistit více SportDrive.cz Exkluzivní sleva 20 % na dárkové poukazy z již zlevněných cen. Více informací na www.sportdrive.cz. Zjistit více Knihy Dobrovský Platí na vše s výjimkou učebnic, dárkových knižních poukazů a zlevněného zboží. Zjistit více INTIMMO - spodní prádlo Ke každému zakoupenému kusu značky ANDRIE obdrží zákazník ekologickou, skládací nákupní tašku. Zjistit více Světspanku.cz Platí na anatomické polštáře a na lamelový rošt Villach S v rozměru 200x80/200x90 Zjistit více St. Angelo Platí na vše. Zjistit více iLoveServis Platí pro ochranné 3D skla na mobily včetně instalace od profíků. Zjistit více Lee Wrangler Levis Sleva 10 % při koupi 1 ks zboží, 15 % při koupi 2 ks zboží a 20 % při koupi 3 a více ks zboží. Sleva se nevztahuje na rifle, ale ty se do počtu zboží započítávají! Vztahuje se i na již zlevněné zboží. Akce se nesčítají. Zjistit více NÁBYTEK VALÁŠEK Platí na masivní bukové postele a dětský bukový nábytek. Zjistit více
Chci vědět více o klubu
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít