585 710 720

info@mojecity.cz

AKTUÁLNĚ

Jsme zpět!

S radostí vám oznamujeme, že obchodní centrum Olomouc CITY se ve čtvrtek 3. prosince OTEVÍRÁ! Jsme zpět a vy u nás můžete nakoupit nejen vánoční dárky, ale vše co vám za poslední týdny chybělo. Otevírá se i největší trampolínové centrum v Olomouci Jump Family. Uzavřena stále zůstává dětská zóna Amazonie a také multikino CineStar. V restauracích bude možné koupit jídlo pouze s sebou. V maximální možné míře dbáme na čistotu a na to, aby jste se u nás cítili bezpečně. Děkujeme vám, že dodržujete všechna hygienická opatření v našem obchodním centru Olomouc CITY.

V Olomouc CITY vás v následujících dnech a týdnech čeká hned několik novinek

Strom splněných přání: Letos můžete společně s námi, od 3. do 16. prosince, podpořit Klub svobodných matek. Více zde.

Šatna a balení dárků ZDARMA od 3. do 24. 12. 2020: Vaše kabáty a bundy si můžete v naší šatně odložit zdarma a pohodlně nakoupit. Více zde.

#jsmezpět #jsmetusvami Vaše obchodní centrum Olomouc CITY.

Jsme zpět!

Moje City klub

SportDrive.cz Exkluzivní sleva 20 % na dárkové poukazy z již zlevněných cen. Více informací na www.sportdrive.cz. Zjistit více INTIMMO - spodní prádlo Ke každému zakoupenému kusu značky ANDRIE obdrží zákazník ekologickou, skládací nákupní tašku. Zjistit více iLoveServis Platí pro ochranné 3D skla na mobily včetně instalace od profíků. Zjistit více Omega centrum sportu a zdraví Pro rezervaci 1. tréninku na cvičení milon circle zdarma volejte na tel.: +420 739 003 810. Zjistit více CIAO DI MAX TARA Při nákupu nad 7000 Kč kravata ZDARMA. Zjistit více Lee Wrangler Levis Sleva 10 % při koupi 1 ks zboží, 15 % při koupi 2 ks zboží a 20 % při koupi 3 a více ks zboží. Sleva se nevztahuje na rifle, ale ty se do počtu zboží započítávají! Vztahuje se i na již zlevněné zboží. Akce se nesčítají. Zjistit více AMAZONIE - DĚTSKÁ ZÓNA Sleva 30 % v Tarzánku na hlídání pondělí až neděle. Sleva 10 % na vstup do Amazonie pondělí až čtvrtek. Zjistit více Draps Platí na nezlevněnou kolekci DRAPS. Zjistit více In Style Platí na rifle. Nevztahuje se na zboží již v akci a nelze sčítat s jinými slevami. Zjistit více ITS Tennis Academy Tenisová školička - sleva 20 %. Pro děti od 4 let. Dále 10 + 1 hodina tenisu zdarma pro rekreační hráče. Zjistit více Světspanku.cz Platí na anatomické polštáře a na lamelový rošt Villach S v rozměru 200x80/200x90 Zjistit více Jump Family Sleva platí pro členy věrnostního klubu Moje CITY klub. Zjistit více
Chci vědět více o klubu
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít