736 105 739

info@mojecity.cz

AKTUÁLNĚ

Omezení provozu

Milí návštěvníci obchodního centra Olomouc CITY. Zhoršení situace v důsledku nákazy Covid 19 a přechodu do 5. stupně indexu rizika PES, má za následek úpravu provozu našeho obchodního centra. Zde naleznete přehled nařízení pro provozovatele obchodů a provozoven služeb.

V rámci zpřísnění proti epidemiologických opatření jsou upravena i pravidla pro nošení ochrany nosu a úst. Od 1. 3. 2021 se v prostorách centra pohybujte výhradně s nasazeným respirátorem, děti s rouškami. Děkujeme za pochopení. 

Upravuje se i otevírací doba obchodního centra. Až do odvolání, otevřeno denně od 9:00 do 19:00! V některých prodejnách je provoz dále upraven (informace je uvedena u prodejny)! 

Aktuálně jsou v našem obchodním centru, na základě nařízení, otevřeny provozovny jejichž přehled naleznete zde.

Provoz ostatních prodejen a služeb je dočasně uzavřen.

Stále platí všechna opatření vyhlášená Vládou ČR, včetně povinnosti mít zakrytá ústa a nos. Žádáme vás, abyste jak do prostor obchodního centra, tak i do nájemních jednotek vstupovali maximálně ve dvou osobách a dodržovali 2 metrové rozestupy.

Pro případné dotazy doporučujeme kontaktovat přímo danou obchodní jednotky nebo správu centra na emailu info@mojecity.cz.

Děkujeme za pochopení. O vývoji situace vás budeme průběžně informovat na našem Facebooku a také zde na www.mojecity.cz.

Děkujeme za přízeň a přejeme vše dobré v dalších dnech a hlavně zdraví

Vaše obchodní centrum Olomouc CITY.

Omezení provozu

Moje City klub

FERATT fashion Platí při nákupu obleku. Zjistit více Lee Wrangler Levis Sleva 10 % při koupi 1 ks zboží, 15 % při koupi 2 ks zboží a 20 % při koupi 3 a více ks zboží. Sleva se nevztahuje na rifle, ale ty se do počtu zboží započítávají! Vztahuje se i na již zlevněné zboží. Akce se nesčítají. Zjistit více Knihy Dobrovský Platí na vše s výjimkou učebnic, dárkových knižních poukazů a zlevněného zboží. Zjistit více Jump Family Sleva platí pro členy věrnostního klubu Moje CITY klub. Zjistit více ITS Tennis Academy Tenisová školička - sleva 20 %. Pro děti od 4 let. Dále 10 + 1 hodina tenisu zdarma pro rekreační hráče. Zjistit více AMAZONIE - DĚTSKÁ ZÓNA Sleva 10 % na vstup do Amazonie pondělí až čtvrtek. Zjistit více Hotel Lázně Kostelec Sleva na ubytování 20 % a na procedury 20 %. Slevy lze uplatnit z platného ceníku ubytování a procedur. Slevy není možné sčítat s jinými akčními slevami. Zjistit více GRANDOPTICAL Platí na kompletní dioptrické brýle. Více informací na prodejně. Zjistit více SportDrive.cz Exkluzivní sleva 20 % na dárkové poukazy z již zlevněných cen. Více informací na www.sportdrive.cz. Zjistit více MARIONNAUD Platí při nákupu nad 1 500 Kč a platí na vše nezlevněné. Zjistit více INTIMMO - spodní prádlo Ke každému zakoupenému kusu značky ANDRIE obdrží zákazník ekologickou, skládací nákupní tašku. Zjistit více In Style Platí na rifle. Nevztahuje se na zboží již v akci a nelze sčítat s jinými slevami. Zjistit více
Chci vědět více o klubu
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít