585 710 720

info@mojecity.cz

AKTUÁLNĚ

VIP rozhovor s Pavlínou Němcovou

Kdo je pro vás v životě inspirací ve smyslu módy?

Jednoznačně můj vlastní instinkt.

Jak relaxujete? 

Když to jde, tak jednoduše na kanapi u televize. :-) ale samozřejmě i mnoha dalšími způsoby, třeba procházkou v přírodě, sportem a nebo u opékáním buřtů s mojí rodinou.

Změnila by jste něco na startu své kariéry?

Upřímně ne. Jsem šťastná a vděčná, že mi osud vše připravil, tak jak připravil. I když by se samozřejmě pár detailů dalo vždy udělat trochu jinak, ale po bitvě je každý generálem. Snažím se přijmout vše tak jak je a posouvat se v mém životě dál.

Jaký je život v zahraničí?

Určitě v mnohém těžší než doma, kde máte zázemí a kořeny. Jste odkázán pouze sám na sebe, což má zase výhodu v tom, že Vás to posílní a mnohému naučí.

Kde nejraději nakupujete?

Mám velice ráda obchodní centra kde mohu pod jednou střechou nakoupit vše co potřebuji.

Necháváte se ovlivnit módními trendy?

Pokud se mi módní trend líbí, tak se ráda nechám lehce ovlivnit, jinak zůstávám stále u svého stylu.

Jaký upřednostňuje styl?

Jednoduchý. Ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je krása.

Máte čas na knihy, případně který žánr máte nejraději?

Při cestování letadlem, je času na čtení spousta. Proto vždy mám v příručním zavazadle nějakou knížku. Momentálně se tato knížka jmenuje Dalaljámova kočka.

Jaký máte recept na podzimní splíny?

Jak se již zpívalo v jedné české pohádce „Dělání, dělání, všechny smutky zahání“. Toto je jediný osvědčený recept na jakékoliv splíny.

Na co se ještě letos těšíte?

Na každé nové ráno.

Máte svou vlastní značku šperků. Kde čerpáte inspiraci?

Opět se řídím pouze svou intuicí a vkusem. Proto jsou všechny mé šperky subtilní, jemné a jednoduché. Chtěla bych, aby se daly nosit každý den, jemně a čistě doladily krásu ženy či muže. Právě jsem uvedla na trh novou kolekci nazvanou „DEN D“, která představuje jedinečný koncept zlatých ručně vyráběných náramků s čísly. Každý den i měsíc jako jeden krásný náramek a je jen na každém z Vás si vybrat to správné a důležité datum či šťastné číslo.

VIP rozhovor s Pavlínou Němcovou

Moje City klub

ITS Tennis Academy Tenisová školička - sleva 20 %. Pro děti od 4 let. Dále 10 + 1 hodina tenisu zdarma pro rekreační hráče. Zjistit více AMAZONIE - DĚTSKÁ ZÓNA Sleva 30 % v Tarzánku na hlídání pondělí až neděle. Sleva 10 % na vstup do Amazonie pondělí až čtvrtek. Zjistit více Hotel Lázně Kostelec Sleva na ubytování 20 % a na procedury 20 %. Slevy lze uplatnit z platného ceníku ubytování a procedur. Slevy není možné sčítat s jinými akčními slevami. Zjistit více SportDrive.cz Exkluzivní sleva 20 % na dárkové poukazy z již zlevněných cen. Více informací na www.sportdrive.cz. Zjistit více St. Angelo Platí na vše. Zjistit více CORIAL Za nákup nad 1000 Kč, obdrží zákazník dárkový voucher v hodnotě 200 Kč na další nákup. Zjistit více Jump Family Sleva platí pro členy věrnostního klubu Moje CITY klub. Zjistit více In Style Platí na rifle. Nevztahuje se na zboží již v akci a nelze sčítat s jinými slevami. Zjistit více iLoveServis Platí pro ochranné 3D skla na mobily včetně instalace od profíků. Zjistit více Vera Icon hair salon Platí na veškeré služby. Zjistit více CIAO DI MAX TARA Při nákupu nad 7000 Kč kravata ZDARMA. Zjistit více Lee Wrangler Levis Sleva 10 % při koupi 1 ks zboží, 15 % při koupi 2 ks zboží a 20 % při koupi 3 a více ks zboží. Sleva se nevztahuje na rifle, ale ty se do počtu zboží započítávají! Vztahuje se i na již zlevněné zboží. Akce se nesčítají. Zjistit více
Chci vědět více o klubu
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít